Misafir Yorumları

Gerçek Hikayeler


Yorum Yaz

10-11 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenmiş olan Gaziantep ve çevresi turunda bize rehberlik eden, Antep ve çevresinin tarihiyle ilgili bilgilerle bizi aydınlatan başta Bekir bey olmak üzere yardımcılarına ve Seyyal Turizme Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunları olarak çok teşekkür ederiz.

 

Erhan SERİN / Gaziantep Turu


Başta rehberimiz olmak üzere mükemmel bir ekibiniz var. Turun baından sonuna kadar çok gözlemlememe rağmen hiç bir eksik göremedim. Kutluyor, teşekkür ederiz.

 

Fethi ALBAYRAM / Gürcistan Kars Turu


Rehber, Kaptan, muavin vs bu turda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Beklediğimden daha güzel geçti. Konaklayabileceğimiz en iyi yerlerde konakladığımızı düşünüyorum. Başka bir sefere başka bir turda görüşmek üzere. Tercihimiz yine siz olacaksınız. Gülen yünümüz için teşekkürler:)

 

Hatice PARLAK / Doğu Karadeniz Turu


Seyyal Turizm sizinle tanışmamız 3 sene oldu. Çok memnun oldum şirket olarak, kişiliğiniz, sabrınız, merhametli düşünceleriniz, fırsatçı olmayışınız, güler yüzünüz, para için değilde müşteri memnun olsun diye çaba göstermeniz bizi çok memnun ediyor. Personelleriniz her yönüyle özenle seçilmiş. Çok teşekkürler

 

Özgül GÖĞÜŞ / Doğu Karadeniz Turu


Turumuzun başlangıcından dönüşüne kadar personelinizden rehberinizden tam not 10 numara. Bizim mutluluğumuz için herşey çok iyiydi. Olağanüstü bir performans çok memnun kaldık. Teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere..

 

Servet ARIKAN / Batum Tiflis Turu


Şoförümüz ve rehberimiz bizi kendi evimizde gibi hissettirdiler. Gittiğimiz restoranlar çok kaliteliydi. Rehberimiz işine çok hakim, çok bilgili, güler yüzlü sağolsun. Bizi çok iyi ağırladınız. İlginiz ve ev sahipliğiniz için çok teşekkür ederiz.

 

Sevinç KARAHANOĞLU / ITI Gaziantep Buluşması


Her şey için çok teşekkür ederiz. Gösterdiğiniz yakın ilgiye, hoşgörünüze çok teşekkür ederiz. Her şey kusursuzdu. Çok memnun kaldık.

 

Ayşe İNCE / Grup 77 liler Gaziantep Buluşması


Seyyal Turizm ile yaptığım her turda sorunsuz ve eksiksiz bir tamamlama yaşıyorum. 1 gece 2 günlük Bu Ankara turunda da bizlere her türlü desteği sağlayan profesyonel yaklaşımlarından dolayı Rehberimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ve Seyyal Turizmi de organizasyondan dolayı tebrik ediyorum.

 

Begüm ÖZDİKİCİ / Ankara Turu


Herşey yolunda ve eğlenceliydi. Çok memnun kaldık ve ayrılıyoruz. Gaziantep ve Şanlıurfayı en iyi şekilde anladık ve tanıdık. Eksik ve olumsuz hiçbir durum yaşamadık. Rehberimize kaptanımıza ve Seyyal Turizme çok teşekkür ederiz.

 

Halit GERMEN / Gaziantep Şanlıurfa Turu


Başta turumuz boyunca bize her türlü kolaylığı, rahatlığı sağlayan Seyyal Turizm çalışanlarına, Ayrıca Rehberimiz Belkıs Hanım ve Kaptanımıza çok teşekkür ederiz. Seçilen mekanlar, konaklanan otel harikaydı. Hiç bir sıkıntı ve sorunla karşılaşmadık. Emeğinize, yüreğinize sağlık, teşekkürler

 

Sevin BÜYÜKOCAK / Ankara Turu


25-26 Kasım tarihlerinde İstanbul çıkışlı Gaziantep Şanlıurfa turuna Ankaradan katıldım. Her şey çok güzeldi. Tur programı boyunca hiç aksaklık yaşanmamasını sağlayan Rehberimize ayrıca çok teşekkür ederim. Fark yarattınız. En kısa zamanda başka bir turda görüşmek üzere.

 

Tuğba SAVCIÖZEN / Gap Turu


Eksik, hatalı, değişmesi gereken hiç bir konu yoktu. Ekip lideri olarak tüm taleplerimizin karşılandığını, ev sahibi olarak ağırlandığımızı paylaşmak isterim. Mehmet Ali Bey ve Bekir Bey işlerinde ne kadar profesyonel olduklarını ve samimiyetlerini gösterdiler. Kaptanımız, muavinimiz, araç ve otelimiz herşey için teşekkür ederiz. Tekrar çalışacağız))

 

Fulya SARIGÜL / Fibabanka Gaziantep Şanlıurfa Turu


Turumuzun başladığı andan itibaren her anını, bitimine kadar keyifle geçirdim. Büyük emek verilmiş bir hizmeti beğenmemek ayıp olur. Gördüğüm yerleri bu güzel insanlarla yeniden keşfetme imkanını bize sağladığınız için ve özelliklede Pembe Köşkte çok önemli bir şahsiyeti tanımamıza vesile olduğunuz için sonsuz teşekkürler.

 

Aysel&Mehmet TUNCEL / Ankara Turu


Tur son derece planlı ve titiz hazırlanmış. Hiç bir aksama yaşanmadı. Görmek istediğimiz her ilginç yeri gördük ve Gaziantep kültürü hakkında yeterli ön bilgiyi aldık. Ayrıca rehberimiz çok nazik ve bilgiliydi.

 

Nurdan&Haluk ONEY / Gaziantep Halfeti Turu


Tur süresi boyunca huzur, güvenlik, rahatlık içinde yaşadık. Özellikle rehberin ilgisi, güler yüzü ve bilgisi takdire şayandı.

 

Yıldız GÖĞÜŞ / Kayseri Kapadokya Turu


3 günlük kısa seyahatimizde özellikle rehberimiz ve kaptanımız fevkalade iyiydiler. Bir işveren olarak gurur duydum. Herkes harikaydı. Teşekkür ederim kendilerine. Seyyal Turizmi tebrik ediyorum.

 

Muharrem NAZA / Güneydoğu Turu


Programımız, rehberimiz ve şoförlerimizin profesyonelliği ve sıcak ilgisi ile eksiksiz ve de çok eğlenceli bir şekilde tamamladık. Seyyal Turizme ve tüm personeline çok teşekkür ederiz.

 

Tülin ÖZGÜR / Gaziantep Turu


Daha önce de aynı tur firması ile bir gezimiz olmuştu. O zaman da çok memnun olmuştuk. Şimdi de çok memnun olduğumuzu ifade etmek isterim. Konaklanan oteller, dinlendiğimiz diğer yerler çok konforlu ve memnuniyet vericiydi. Geziler yerler çok keyifli ve böyle bir gezide bulunduğumuz için şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Rehber ve diğer personel arkadaşların gösterdikleri ilgi alakadan dolayı teşekkürlerimi bildirmek istiyorum.

 

Kazım TAŞTAN / Kapadokya Turu


Her zaman ki gibi Seyyal Tur farkını bizlere yaşattığınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başta Rehberimiz olmak üzere Kaptanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Farkınız mükkemmeliyetçiliğniz.. 

 

Fatih GÜNEŞ / Kapadokya Turu


Seyyal Turizm ile seyahat etmek benim için bir ayrıcalıktır. Rehberlik hizmetlerinde otelden her şey de çok memnun kaldım. Teşekkürler.

 

Gülay ÖZMEN / Kıbrıs Turu


Daha önce olduğu gibi firmanızdan çok memnun kaldık. Özellikle rehber, şoför ve muavinimize teşekkür ederiz. Bizlere çok iyi hizmet ettiler ve çok sabırlı davrandılar.

 

Hakan KAPLAN / Erciyes Kayak Turu


Herşey çok güzeldi. Hem turdan hem rehberden hem otelden çok memnun kaldık. Tüm ilgi gösteren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Daha sonraki turlarda da buluşma dileğiyle. Teşekkürler.

 

Durmuş ULUS / Kiev Turu


We enjoyed this trip so much. Which was good planned. We saw many interesting places. The quide was professional. He gaves me all information we needed.Thanks!

 

Jolanda DIETER / Ege Turu


Seyyal Turizm ile yapmış olduğumuz bu ikinci gezi. Antepte var olan 5-6 acenta ile çalışmıştık daha önce ama hiç birinden memnun kalmadık. Mehmet Ali Bey başta olmak üzere rehberimiz Ahmet Bey, Tur sorumlumuz ve otobüs personeline ilgi ve alakasından dolayı ben ve misafirlerim çok memnun kaldık..

 

Gülay ÇOLAK / İstanbul Edirne Turu


Seyyal Turizmin organize ettiği Fransa Paris gezisinde işlerine gösterdikleri titizlik ve bizlere gösterilen kaliteli hizmet için çok teşekkür eder, Genç arkadaşlarımızın yollarının her daim açık olmasını dilerim.

 

Barış KILINÇ / Fransa Turu


Seyyal Turizm kişinin kendisini güvende hissettiği, tur sırasında plan, program akışının çok sistemli ve disiplinli olduğu, her şeyden önce dost samimiyetinin olduğu bir turizm şirketi. Teşekkürler Bekir bey ve otobüs ekibi.

 

Ayşegül BIÇAKÇI / İstanbul Turu


A dan Z ye her şeyden son derece memnun kaldım. Seyyal Turizm ile ilk turum. Bundan sonraki turlarımda da rahatlıkla düşünebileceğim bir turizm şirketi.

 

Mehtap GÜNGÖR / İzmir Çanakkale Turu


Büyük bir sabır ve özveriyle müşterilerini memnun etmek için ellerinden geleni severek yapan bu şirket sahiplerini tebrik ediyorum. Kendim evimde gibi hissettim çok teşekkür ederim. 

 

Tülayfer CANATAR / Hıdırellez Tarsus Turu


Bu Seyyal Turizm ile kaçıncı yolculuğumuz bilemiyorum. Fakat her seferinde daha zevkle ve özenle hazırlanıyor. Espirili tur rehberimiz Bekir Beye ve Şoförümüze sonsuz teşekkürler. Her şey dört dörtlük ve güzel. Kayahan Beyin bizzat gelip ilgilenmesi harika. Rehberimiz Bekir Bey sayesinde mitolojiye göz gezdireceğim. Harika Anlatım..

 

Sevdap BELİR / Gaziantep Halfeti Turu


Gaziantep-Urfa gezimiz için bize eşlik eden Bekir Beye çok teşekkür ederiz. Bir aile olarak geldiğimiz gezide bize çok güzel bir gezi yapmamızı sağladınız. Otobüste ve otelde gördüğümüz ilgi çok iyiydi. Rehberimiz ve kaptanımıza da ayrıca teşekkür ederiz.

 

Cihan&Burcu ATAY / Mini Gap Turu


Biz halen tatile gitmedik ama Seyyal Turizimle yaz tatili icin gorusuyoruz cok guzel ilgileniyolar Seyyal Turizime ve bizle ilgilenen Kubra Hanima cok tesekkur ederim.

 

Ergün AKASKAL / Tatil Oteli


Bekir Bey, Şoförümüz, Muavinimiz her şey gayet nazikti. Her şey özenle hazırlanmıştı. Bilgilendirme, yönlendirme ve gezi rehberimiz çok güzeldi. Teşekkür ederiz. Tekrar diğer gezilerimizde buluşmak dileğiyle

 

Şeyma ÜNLÜKAHRAMAN / Konya Şeb-i Aruz Turu


Gaziantepli bir tur şirketinin işini çok ciddiye alması beni çok memnun etti. Kaldığımız oteller güzeldi. Gezimiz uzun bir geziydi Ama Enver Bey iyi bir rehberdi ve arkadaşlar uyumlu ve neşeliydiler. Fırsat bulursam diğer turlarınıza da katılmayı düşünüyoruz.

 

Nurşen MUŞLU / Balkanlar Turu


The tour was excellent and hospitality was great. Driver was excellent and alternative to roads and very careful and smooth. The tour quide was excellent, friendly, helpful, cheerful, respectful, very cooperative. He presents history in a very good way knowledgable. Lunch was very good and luch location is well selected. I will defintely use these services again.

 

Aisha HUMMEIDA / Nemrut Turu


Kesinlikle çok memnun kaldım. Daha önce de başka tur şirketleriyle turlara katıldım ama sizdeki ilgi, alaka ve kaliteyi görememiştim. Lütfen bu standardı bozmayın. Bir daha ki tatilimde kesinlikle sizi arayacağım.

 

Sibel ADALI / Ankara Turu


Eski bir turizmci olarak sizi kutluyorum. Son yıllarda karşılaştığım en iyi acenta...

 

Meral KÖMÜRCÜ / Afşin Hıdıellez Turu


Turun başlangıcından bitişine kadar her şey çok güzel planlanmıştı. Hiç bir konuda sorun yaşamadık. İspanya da bizlere rehberlik eden Senem Hanım işine hakim ve disiplinli idi. Seyyal Turizm çalışanları yardımsever ve beyefendi kişilikleri ile bizlere her konuda destek oldular. Teşekkürler.

 

Ülkü ULUTAŞ / İspanya Turu


10-11 Oha diyerek başladım tura sabah 06.00 da uyanacağımızı duyduğumda... Ama sayenizde Muhteşem 3 gündüz geçirdik. Rehberin, şoförüne, muavinine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Oha bir tur bu kadar mı güzel olur dedirtti tur sonunda seyyal tur.

 

Emin YILMAZ / Adana Hatay Turu


Antalya eğitim gezimiz sizin sayenizde harika geçti Özellikle Kayahan Bey ve Mehmetali Bey AYrıca Tüm Seyyal Tur çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 

Cemalettin ALPARSLAN / Antalya Gezisi


Memnun kalarak ayrılıyoruz. Ailemle beraber bu şekilde turlarınıza katılmak istiyoruz. Bizde sizin gülen yüzünüzden memnun kaldık. Peyniri hiç unutmayacağız:)

 

Lale TAŞDEMİR / Adana Hatay Turu


Gerek gezi planı gerekse gezi süresinde Seyyal Turizmin ve rehberimizin göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ederim.

 

Nadir Gürsel / Kayseri Erciyes Gezisi


Turunuza grup olarak katılmaktan aldığımız memnuniyetten dolayı bundan sonraki turlarınıza da katılmak isteğindeyiz. Herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Bir sonraki turda görüşmek dileğiyle..

 

Esen UĞUR / Kıbrıs Turu


1 gece 2 günlük kafa dağıtmaya geldiğimiz Mini Antep turumuzu bize dolu dolu yaşattığınız için Kıbrıs CYPRUSXP Turizm olarak sonsuz TEŞEKKÜRLER. Başarılarınızın devamını dilerken Kayahan Bey ve de Selçuk Beye ayrı ayrı teşekkürler:)) Hizmet tek kelime ile mükemmel..

 

Fatoş KIYMAN&Yurdagül BALCI / Gaziantep Turu


Çok güzel bir geziydi. Saygılı ve bilgili rehberimiz ile sabırlı ve dikkatli kaptanımıza da ayrıca teşekkür ederiz.

 

Müyesser ASLANPAY / Adana .Antakya Gezisi


Her şey son derece güzeldi. Rehberlerimiz, kaptanlarımız ölçülü ve saygılı insanlardı. Bizlere oldukça hassas ve özenli davranıldı. Güzel ve eğlenceli bir tur oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 

Elif ÇELİK / Ege Turu


10-11 Kasım Çok güzel bir turdu. Turu düzenleyen Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğine ve Seyyal Tura teşekkür ederim. Tur sorumlusu ve rehberden çok memnun kaldım. Özellikle İbrahim Beyin işindeki ehli görevine çok saygılı ve ilgili. Başarınızın devamını diliyorum.

 

Sabiha HAKYOL / Mardin Turu


Bu Kadar kaliteli personelleri bir araya getirebilen bir firma şüphesiz kalitelidir. Şüphesiz katıldığım en iyi organizasyondu. Rehber ve tur sorumlusu gerçek birere profesyonel. Teşekkürler.

 

Arif ÜSTÜNDAĞ / Güneydoğu Turu


Darbukayı ilerletebilmeniz dileği ile:))))) herşey çok güzeldi. teşekkürler.

 

Derya AVŞAROĞULLARI / Darende Turu


Çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Otel seçimi gayet iyiydi. Mehmet Ali Beyin grup takibi ve ilgisi hakkında söylenecek bir şey bulamıyorum. Her şey çok güzeldi. Teşekkür ederiz.

 

Lerzan KARAKOYUNLU / İstanbul Gezisi


Seyyal Turizm ile 3 defadır gezi yapıyorum. Yine çok memnun kaldık. Bize güler yüzle en iyi hizmeti verdiler. Bülent Beyde gezilen yerler ile ilgili bize çok güzel bilgiler verdi, tekrar teşekkürler.

 

Saliha KEÇİK / Mardin Turu


Öncelikle Rehberiniz başta olmak üzere Tur sorumlusu, kaptan, muavin çok iyi hizmet verdiler. Seyyal Turizme çok teşekkür ediyorum. Bu kadar güzel bir ekibi olduğu için. En yakın zamanda Karadeniz Turunu da sizinle ve bu ekiple yapmak istiyorum.

 

Mahmut Şevket ARIKAN / Gap Turu


Ege Tıp Fakültesi mezunları olarak Firmanızın iş disiplinini çok beğendim, herşey için teşekkürler.

 

Adem GÜRCAN / Gap Turu


Her şey çok güzeldi. Rehberimiz ve otobüs personelinin olumlu ve sabırlı davranışları dikkatimi çekti. Çok başarılı bir gezi idi. Seyyal Turizme teşekkür ederiz. 

 

Aytül SALİHOĞLU / Elazığ Darende Turu


Daha öncede beraber olduğumuz için gönül rahatlığı ile güvenerek geldim. Seyyal Turizm ve Ekibine teşekkür ederim. Ayrıca Rehberimiz Selçuk Beye ilgisi ve çabası için çok teşekkür ederim.

 

Gülay SEYİRDEN / Güneydoğu Turu


Kapadokya Turkiyede eksik kalmış bir bölgem idi. Kapadokyayı sizin turla tamamlamak kısmetmiş. Her şey için teşekkürler İyi ve kaliteli hazırlanmış bir turdu. Profesyonel iş hayatınızda başarılar, tekrar teşekkürler..:)

 

Hamiyet ALTUN / Kapadokya Turu


Tur gayet iyiydi. Seçilan restoranlar çok başarılıydı. Yemekler lezzetliydi. Rehber, kaptan ve muavin işlerini çok başarılı şekilde yerine getirdirler. Güzel bir gündü çok eğlendik. Başarılar 

 

Ayten Demet KORKMAZ / İskenderun Gezisi


Kayahan Bey, 10-11 Ege turu için çok teşekkür ederiz. Gerçekten harika bir gezi oldu. Hem öğrencilerimiz hem velilerimiz hem de bizler çok memnun kaldık. Tur sorumlumuz İbrahim Bey bu işi gerçekten çok iyi yapıyor. Öğrencilerimiz kendisine hayran kaldı. Çıkabilecek tüm sorunları önceden görüp, anında çözdü. öğrencilerimiz çok memnun ayrıldılar. Size de emeğinizden dolayı çok teşekkür ederim. Saygılar..

 

Esra ARTAN / Ege Turu


Aracın durumu, ikramlarınız, rehber ve tüm personel olarak turu çok beğendim. Yemeklerde gösterdiğiniz menüden tur şirketini tebrik ederim. Herhangi bir aksaklığa mahal bırakılmadığı ve titizlikle düzenlenen bu tur için teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle...

 

Zeliha ÜSTÜNTAŞ / Gaziantep Turu


Tur Görevlilerinizden ikramlara, saygıda ve efendilikte 1 numarasınız. Hiç yabancılık çekmedik ve çok eğlendik. Her şey için teşekkürler.

 

Demet CANBAZ / Erciyes Kayak Turu


04 07 Antalya ya eğitim turu fuarına gittim hizmet cok güzeldi seyahat cok güzeldi kaptanları genç tebrik ediyorum tecrübelililer.

 

Şaban AKBULUTBUT / Antalya Gezisi


Mezun buluşmamız ve turlarımız çok güzeldi. Teşekkürler

 

Dr. Nursel DEMİR / Gaziantep Turu


Ben bir çok büyük tur operatörü ile yurtdışı turlarına katıldım. Ama Seyyal Turizmin kendi organize ettiği Orta Avrupa turunda böyle kaliteli bir hizmet kesinlikle beklemiyordum. Otellerimiz şehir merkezinde ve gayet kaliteli oteller idi. Rehberimiz aracımız, tur sorumlumuz, ikramlar herşey mükemmel idi. Bizlere harika bir hafta geçirmemizi sağladınız. gerçekten çok ama çok teşekkürler.

 

Hasan ÇELİK / Orta Avrupa Turu


Thank you both for organising such an interesting trip for Mark and me. Best wishes to you and everyone in Gaziantep who made our stay memorable.

 

Michael RAPHAEL / Food And Travel


10/10 We loved the whole day with our guide. He knew so many interesting things and communicated really well. 
Thank you so much. He really went above and beyond to personelise the day and we really appreciateit.

 

Simon Hughes & Abby Compton / Şanlıurfa Turu


VATEV vakfının kurucu üyelerindenim, firmanızla yaptığımız tüm gezilerden son derece memnun kaldık. Mükemmel bir ilgi, harika rehberlik, insanca davranış ve anlayış hepsi Seyyal turizmin ilkeleri haline gelmiş. Çok memnun kaldık. Nasip olursa her zaman sizinle gezmek isterim. Yetkilerine çok teşekkür ediyorum. 

 

Melike ÇİMEN / Kars Turu