Gemi Turu

Masmavi Bir Yolculuk

Mavi yolculuktan bıkmayanların tatil tercihleri arasındadır gemi turları. Uzun gemi yolculuklarıyla hem yurt içi hem de yurt dışı turlara katılabilir; hiç görmediğiniz ülkeleri, şehirleri ve adaları gezebilirsiniz.

Ege ve Akdeniz’e düzenlenen gemi turları yoğun ilgi görmekte… Özellikle Yunan adalarına düzenlenen gemi turlarının başlıca noktaları; Patmos, Mikanos, Girit, Milos, Sisam ve Siros’tur. Fransa, İtalya, İspanya, Malta, Tunus gibi Akdeniz kıyısına sahip olan ülkeleri merak ediyorsanız tercihinizi Akdeniz gemi turlarından yana kullanın.

Seyyal Turizm ayrıcalığıyla unutulmaz bir gemi turuna çıkarak; yeni kültürlere, yeni insanlara tatilinizde yer verebilirsiniz. Ayrıca gemi turu esnasında gemide düzenlenen animasyon ve gece şovlarıyla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Seyyal Turizm olarak bizler ile iletişime geçip tur programları hakkında detaylı bilgi edinmek…

Yurt dışı departmanımız, günümüzün en popüler seyahat konseptlerinden biri olan ´´Gemi (Cruise) Turları´´nı siz değerli misafirleri ile Seyyal Turizm markası altında buluşturuyor. Dünya´nın dört bir yanına ulaşan lüks gemiler ile seyahat edin, tatiliniz bu su üstü otellerde konfor, kalite ve ihtişam içerisinde geçsin... Erken rezervasyon dönemleri ile, sizlere tatil planınızı daha uygun yapma fırsatı sunan Seyyal Turizm, sizi ve sevdiklerinizi bu yeni tatil trendine daha da cazip fiyatlarla davet ediyor. Gemi turlarına katılarak kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın ve gelin bir de dünyayı denizden keşfedelim!..