Ege Turu

from

Tur Bilgisi

Tarih

İsteğe bağlı

Tur Süresi

5 gece 6 gün

Ulaşım

Uçak

Fiyat

Tur Programı

İndir

Tur Programı

1.Gün

İzmir - Alaçatı - Çeşme

Sayın misafirlerimiz 06:00 belirlenen yerde buluşma. 06:30 Gaziantep Havaalanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinden sonra 08:35 Sunexpress havayolları ile İzmire uçuş. 10:25 varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımıza biniyoruz ve gezilerimize başlıyoruz. Kordon boyu, saat kulesi, tarihi asonsör, Kemer altı, teleferik gezilerimizi yapıp Çeşmedeki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Çeşme’deki otelimizde.

2.Gün

Çeşme - Sakız Adası

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yeşil pasaportu olan veya shengen vizesi olan misafirlerimiz ile Extra olarak Sakız adası turuna katılıyoruz. Diğer misafirlerimiz için bu sene kapı vizesi uygulaması başlamadığı için sakız adası turu maalesef yapılamayacaktır. Bunun dışında dileyen misafirlerimiz otelimizin tesislerinden yararlanıp dinlenebilirler. Dileyen misafirlerimiz de ücretsiz olarak yapacağımız Çeşme Alaçatı turuna katılabilir. Akşam yemeği ve konaklama Çeşme’deki otelimizde.

3.Gün

Çeşme - Foça - Ayvalık

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası İzmir’in şirin bir ilçesi olan Foça’yı geziyoruz antik çağda bir iyon yerleşkesi olan ve denizde yaşayan foklardan dolayı phokaia adını almıştır. Bugüne de Foça olarak gelmiştir. Daha sonra Ayvalığa geçip ayvalığı geziyoruz (Cunda Adası, Rum Evleri, Taksiyahis Kilisesini, Saatli Camiyi, Sarımsaklı Plajını, Şeytan Sofrası). Daha sonra Ayvalıktaki otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Ayvalık’taki otelimizde.

4.Gün

Ayvalık - Akhisar - Uşak

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Uşağa hareket. Bedesten ve kilise olan şimdi camii olarak kullanılan Ulu Camii, Tthyateria antik kenti gezileri sonrası öğleden sonra Uşağa varış. Uşak’ta şehir turu Atatürk Etnografya Müzesi, Kilim Halı Müzesi, Kent Tarihi Müzesi, Ulubey Kanyonu gezilerini bitirip otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama Uşak’daki otelimizde.

5.Gün

Uşak - Pamukkale

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Pamukkale’ye hareket. Pamukkale gezimizde Travertenler, Hierapolis antik kenti, Karaahit çamur güzellik banyosu görüp resimliyoruz. Pamukkale gezisi sonrası otelimize hareket. Otelimiz aktivitelerinden yararlanma (Termal, Havuz, Sauna, Hamam) akşam yemeği ve konaklama Pamukkale’deki otelimizde.

6.Gün

Pamukkale - Aydın - Şirince

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası İzmir’e hareket. Yol güzergahında kumaşları ile ünlü Buldan’ı ve Şirinceyi gezerek İzmir Adnan Menderes Havalimanına hareket. Check-in işlemlerinden sonra 20:15 Sunexpress uçuşu ile Gaziantep’e uçuş 21:50 Gaziantep’e varış. Bizleri bekleyen aracımız ile birlikte sizleri aldğımız yere transfer ve turumuzun sonu.

Tur Detayı

Tur Tarihleri

İsteğe bağlı

Buluşma Yeri ve Saatleri

Seyyal Turizm

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Gaziantep Havalimanı transferleri
* Gaziantep İzmir gidiş dönüş uçak biletleri
* Yüksek model araç ile çevre gezileri
* Araç içi ikramlar
* Rehberlik hizmeti
* 5 gece 4* veya 5* otellerde konaklama
* 5 sabah kahvaltısı
* 5 akşam yemeği
* Seyahat sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Müze ören yeri girişleri
* Ücrete dahil edilmeyen yemek ve hizmetler
* Sakız Adası Turu
 

Otel Bilgisi

5 yıldızlı otellerde

Fiyatlandırma

.....

Uyarı Ve Notlar

Rezervasyon

Rezervasyon Formu