Batı Karadeniz

from

Tur Bilgisi

Tarih

isteğe bağlı

Tur Süresi

4 gece 5 gün

Ulaşım

Otobüs

Fiyat

Tur Programı

İndir

Tur Programı

1.Gün

Hareket

Sevgili Misafirlerimiz ile Akşam saatlerinde 18.00’da belirlenen yerde buluşma. 18.30 da Batı Karadeniz turumuz için hareket. Kahramanmaraş’ta Dondurma Molası veriyoruz. Dondurma Molası sonrasında; Göksun, Pınarbaşı, Şarkışla, Sivas, Tokat üzerinden Sinop'a hareket.

2.Gün

Sinop Kastamonu

Sabah saatlerinde Sinop’a varıyoruz. Kahvaltı sonrasında Sinop’u gezmeye başlıyoruz. Sinop’ta Tarihi Cezaevi, Saat Kulesi, Akliman ve Hamsilos Fiyordu’nun görülmesi sonrasında Kastamonu’ya hareket. Akşam yemeği ve konaklama Kastamonu’daki otelimizde.

3.Gün

Kastamonu-Ilgaz

Otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından Kastamonu’da tarihi Hükümet Konağı ve Saat Kulesi’nin görülmesi ve şehir turu. Öğle yemeği Kastamonu’da. Panoramik Kastamonu Kalesi, Kastamonu Evleri, Nasrullah Camisi ve Meydanı, Münire Medresesi, Aşir Efendi Hanı, Şeyh Şa’ban-ı Veli Türbesi’nin gezilmesi. Gezimizin ardından Ilgaz’a doğru hareket ediyoruz. Ilgaz Dağlarında teleferik gezisi ve doğa yürüyüşü. (Teleferiğin çalışması durumunda Burada orman içinde doğa yürüyüşleri yapılacak) sonrasında Akşam yemeği ve Konaklama Safranbolu’daki otelimizde.

4.Gün

Safranbolu-Amasra

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Safranbolu’da bulunan önce Yörük köyüne gidiyoruz. Yörük köyünün ve evlerinin gezilmesi, öğle yemeği serbest (Köyde bulunan Yörük evinde sıkma ile ayran tercih edilebilir.) Ardından Safranbolu Evleri, Hıdırlık Tepesi, Kaymakam Evi, Cinci Hanı, Köprülü Camii ve Yemeniciler Arastası’nı gezip, lokum alışverişi yapıyoruz. Safranbolu gezisinden sonra Amasra’ya hareket. Amasra’nın kuş bakışı izlenmesi sonrasında 2 adalı, 2 koylu, 5 tepeli Amasra Yarım Adası’nı geziyoruz ve Tekne turu(ekstra) ile Tavşan Adası’nı inceliyoruz. Daha sonra Amasra Kalesi, Cenova Şatosu ve Oymacılar Çarşısı’nı geziyor ve sizlere serbest zaman tanıyoruz Akşam Yemeği ve Konaklama Zonguldak’daki otelimizde.

5.Gün

Zonguldak-Akçakoca-Abant

Kahvaltı sonrası İlk Önce Türkiye’nin en uzun mağarası olan Zonguldak Gök Göl Mağarası’na gidiyoruz.  Damlataş birikimini, traverten sarkıtlarını ve dikit sütunlarını inceleyerek mağarayı geziyoruz. Ardından Panoramik olarak, Zonguldak şehir içi turu yapıyoruz. Bir sonraki durağımız Karadeniz Ereğlisi. Burada Herakles Sarayı kalıntılarını, sur kalıntılarını, Cehennem Ağzı Mağaralarını, Hades Mağarasını ve Tanrı Apollo’nun Kehanetgahı’nı geziyoruz. Deniz kenarında yürüyüş için serbest zaman. Sonra Akçakoca’ya gidiyoruz. Daha sonra Düzce üzeri Bolu Tüneli’nden geçerek Bolu’ya varıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Bolu Otelimizde.

6.Gün

Abant-Bolu

Otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından Yedigöllere hareket. Buradaki gezimizin ardından Abant Gölü’nü ve Tabiat Parkı’nı geziyoruz. Verilecek serbest zamanda, isteyenler ata, faytona veya bisiklete binerek göl etrafında dolaşabilirler. Ardından Bolu şehir merkezi gezisi ve serbest zaman. Yol üzerinde seçkin dinlenme tesislerinde verilecek molaların ardından Gece yolculuğu ile Gaziantep’e hareket.

7.Gün

Dönüş

Sabah saatlerinde Gaziantep’e varış. Sizleri aldığımız yere transfer ve turumuzun sonu.

Tur Detayı

Tur Tarihleri

İsteğe bağlı

Buluşma Yeri ve Saatleri

Seyyal Turizm

18:00

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

• Yüksek model Otobüsle Gidiş Dönüş
• Çevre Gezileri
• Araç içi ikramlar 
• Türsab Seyahat Sigortası 
• 4 gece en iyi otellerinde konaklama 
• 5 Sabah Kahvaltısı
• 4 Akşam Yemeği
• Profesyonel Rehberlik hizmetleri 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Ücrete dahil edilmeyen yemek ve diğer hizmetler
• Müze-ören yeri girişleri 

Otel Bilgisi

Bölgenin en iyi otellerinde

Fiyatlandırma

Fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz

Uyarı Ve Notlar

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan 1 çocuk için geçerlidir.

Rehberimiz turun içeriği aynı kalmak şartı ile sıralamasında değişiklik yapabilir.

Rezervasyon

Rezervasyon Formu