indirim

1.Gün

Sayın misafirlerimiz gece 19:30 da Belirlenen yerde buluşma. 20:00 Erzurum’a hareket. 

Satışta

indirim

2.Gün

Sabah saatlerinde Erzurum’a varış. Kahvaltı sonrası Ulu Camii, Yakutiye Medresesi, Taşhan, Çifte minareli medrese sonrası Sarıkamış’a hareket. Sarıkamış kayak merkezi ve şehitlik gezisini yapıp rehberimizden detaylı bilgi aldıktan sonra Kars’a hareket. Akşam saatlerinde Kars’a varış. Akşam yemeği ve konaklama Kars’taki otelimizde.

Satışta

indirim

3.Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Serhad şehri Kars’ta İlk olarak Ermenistan sınırında bulunan Ani Harabelerine hareket ediyoruz. Ani antik kentinde rehberimiz eşliğinde gezip bölge hakkında rehberimizden bilgi alıyoruz. Ani gezimizin ardından Ani harabelerinden ayrılarak Çıldır Gölü'ne gidiyoruz. Çıldır Gölü’nde alacağımız öğle yemeği(ekstra) sonrasında Göl çevresinde serbest zaman. Dileyen misafirler donmuş göl üzerinde yürüyebilir, atlı kızağa binebilirler. Çıldır gezisi sonrası Kars şehir merkezine hareket. Akşam yemeği ve konaklama Kars’taki otelimizde. (Dileyen misafirlerimiz ile extra olarak Kars Kafkas gecesine katılabiliriz.)

Satışta

indirim

4.Gün

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Katerina Köşkü'nü panoramik görüyoruz. Panoramik Kars turu. Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, Hekim Evi (Opera Binası), Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi (panoromik) Taş Köprü, 12 havariler kilisesi göreceğimiz yerler. Kars şehir merkezinde alışveriş için serbest zamanımız oluyor. Belirlenen yerde ve saatte buluşup Kars Tren Garına hareket. 23:55’te Doğu Express trenine binip tren yolculuğuna başlıyoruz. 

Satışta

indirim

5.Gün

Gece boyu tren yolculuğu ile saat 10:51 de Sivas Divriği’ye varıyoruz. Burada 2 saatlik zamanımız oluyor. İlçe merkezindeki serbest zaman sonrası 13:33 de trenimiz Divriği Tren Garından Sivas’a hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuk sonrası saat 15:55 da Sivas-Bostankaya’ya varıyoruz. 20 dakikalık bir yolculuk sonrası şehir merkezine hareket. Burada çevre gezileri sonrası akşam yemeği için restorana gidiyoruz. Akşam yemeğinin ardından 19:19 de trenimize binip Kayseri’ye hareket ediyoruz. 22:07 da Kayseri’ye varış. 22:25 de bizi bekleyen otobüs binip Gaziantep’e hareket ediyoruz. Gece saatlerinde Gaziantep’e varış ve turumuzun sonu.

Satışta