Ank&Esk&Beypazarı

from

Tur Bilgisi

Tarih

İsteğe bağlı

Tur Süresi

4 gece 5 gün

Ulaşım

Otobüs

Fiyat

Tur Programı

İndir

Tur Programı

1.Gün

Hareket

Sayın misafirimiz 22.30 Celal Doğan Parkında buluşma. 23:00 Ankara’ya hareket.

2.Gün

Ankara

Sabah saatlerinde Ankara’ya varış. Çukurambar Mado’da kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı ve dinlenme sonrası Anıtkabir, Pembeköşk, Kurtuluş Savaşı Müzesi (I. TBMM Binası), Cumhuriyet Müzesi (II. TBMM Binası), Ulucanlar Cezaevi, Hamamönü, AVM de alışveriş. Gezilerimiz sonrası otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama Ankara’daki otelimizde.

3.Gün

Kızılcahamam

Ankara’daki otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Kızılcahamam’a(85 km) hareket. Burada 5* Çam Termal Otelde kalıyoruz. Otelimizin ücretsiz termal ve imkânlarından yararlanıyoruz.

4.Gün

Kızılcahamam

Ankara’daki otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası. Otelimizin ücretsiz termal ve imkânlarından yararlanıyoruz.

5.Gün

Beypazarı

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası belirlenen saatte otelimizden ayrılıp Beypazarı’na hareket(120 km) ediyoruz. Beypazarı gezimizde öncelikle Eski ve Yeni Beypazarı ilçelerini kuşbakışı gören Hıdırlık Tepesine çıkıyoruz.  Açık Hava Müzesi olarak restore edilmekte olan Beypazarını buradan kuşbakışı görüp fotoğrafladıktan sonra Alaeddin Sokak ve Beypazarı Evlerini görüyoruz, buradan sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda Gümüş atölyeleri ile bu atölyelerde üretilen gümüşlerin satıldığı mağazaları, Beypazarı yöresel çarşını gezip Yöreye has Beypazarı Kurusu, Tarhana, Havuç Lokumu, Cevizli Sucuğun en iyisini ve en tazesini bu çarşıda bulmanız mümkün…  Beypazarı gezisi sonrası Eskişehir’e hareket. Akşam yemeği ve konaklama Eskişehir’deki otelimizde.

6.Gün

Eskişehir

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Türkiye’mizin ilk ve tek yerli otomobili olan Devrim Arabasını görüyoruz ve Yılmaz BÜYÜKERŞEN imzalı Bal Mumu Heykel Müzesini ve Eski Osmanlı konaklarının olduğu Eskişehir Odunpazarı Evlerini gezip, Öğle yemeği için Restoranımıza gidiyoruz. Eskişehir’e özle çiğ böreklerimizi yedikten sonra(extra) Porsuk Çayı (Adalar, Çarşı) etrafında serbest zaman veriyoruz. Porsuk çayında dileyenler misafirler tekne turuna ya da Gondol turuna çıkabilir(Ekstra). Gezilerimiz sonrası Gaziantep’e hareket.

7.Gün

Dönüş

Sabah saatlerinde Gaziantep’e varış. Sizleri aldığımız yere transfer ve turumuzu sonu.

Tur Detayı

Tur Tarihleri

İsteğe bağlı

Buluşma Yeri ve Saatleri

Seyyal Turizm

22.30

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Yüksek Model Araçla gidiş dönüş 
* Çevre gezileri
* Araç içi ikramlar
* Profesyonel Rehberlik hizmetleri
* 4 gece otel konaklaması
* 5 sabah kahvaltısı
* 2 öğle yemeği
* 4 akşam yemeği
* Tursab seyahat sigortası 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Ücrete dahil olmayan yemek ve diğer hizmetler
* Müze ören yeri girişleri

Otel Bilgisi

1 gece Ankara / 2 gece Çam Termal Otel  / 1 gece Eskişehir

Fiyatlandırma
Uyarı Ve Notlar

Rezervasyon

Rezervasyon Formu